Financovaní

Nemáte dostatek finančních prostředků na nemovitost, která se Vám zalíbila. Naši úvěrový specialisté Vám nabídnou nejnovější informace ze světa hypoték a to zcela ZDARMA

PROČ FINANCOVAT NEMOVITOST PRÁVĚ PŘES NÁS?

- Konzultace ZDARMA

- Naši specialisté mají dlouhodobé zkušenosti

- Nemusíte nikam jezdit, jsme schopni přijet za Vámi

- Předložíme nezávislé nabídky a společně vybereme nejvýhodnější řešení pro Vás

- Máme individuální přístup v jednání s bankami, ne bankami a stavebními spořitelnami

SLUŽBY PRO NAŠE KLIENTY

Hypoteční úvěr
Banky ho nabízí jako dlouhodobý úvěr, kterým můžete financovat nákladné záležitosti jako je nákup nemovitosti nebo rekonstrukce. Tomu se říká účelový úvěr. Existuje ale i neúčelový úvěr, kde můžete peníze použít prakticky na cokoli a říkáme mu "americká hypotéka". Úrokovou sazbu si můžete vybrat jako pohyblivou nebo ji na pár let zafixovat. Pro získání hypotečního úvěru musíte mít zástavní právo k nemovitosti.
Stavební spoření
Je to dlouhodobý druh účelového spoření, který je určený hlavně k financování bydlení. Poskytuje výhodné zhodnocení naspořené částky, státní podporu až do výše 2 000 Kč a možnost získání úvěru za zvýhodněných podmínek. Jakmile uplyne vázací období 6 let, můžete naspořené prostředky použít na cokoli.
Refinancování
Refinancování je nový úvěr s lepšími podmínkami. Tímto úvěrem můžete splácet již existující hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření. Zajistíte si tak snížení pravidelných splátek a ušetříte finanční prostředky.
Nebankovní hypotéka
Nebankovní hypotéky, které pro Vás zařídíme, mají opravdu nízkou splátku, podobnou jako v bance. Vybíráme vždy seriózní společnosti, které jsou pod dohledem ČNB (české národní banky) a tudíž úrokové sazby nebankovních hypotečních úvěrů, se výškou úroku liší pouze nepatrně.

U podnikatelů nás nezajímá bankovní registr, a peníze jsme schopni půjčit i na základě nulového daňového přiznání. Zde je však stejně důležité jako u spotřebitelských úvěrů, abyste dokázali splácet.


U zaměstnanců k financování potřeb, refinancování hypoték, konsolidace půjček a úvěru, vyplacení exekuce či jiných dluhů, ale hlavně možnost pořídit si vlastní bydlení. Zde je posuzování o něco přísnější než u podnikatelů, dají se uznat různé druhy příjmů, příjmy se dají jednoduše doložit a zajímají nás proto, abyste dokázali úvěr splácet a netopili se tak v dalších půjčkách. Záznam v registrech nemusí znamenat zamítnutí půjčky, je zde velká tolerance. Proto je to nebankovní sektor.

Naši partneři