Něco málo o mně

Jsem realitní makléř působící na českém trhu převážně v Olomouckém kraji a to déle jak 11 let. Díky dlouholeté působnosti na trhu a moderním online nástrojům, jsem schopný obchodovat společně s kolegy po celé ČR. Zaměřuji se převážně na prodej, pronájem a pojištění, všech druhů nemovitostí vč. stěhovacích služeb a kompletní rekonstrukce. Specializuji se na výkupy, dražby, exekuce a insolvence, a to i z důvodu, abych mohl být každému klientovi v těžkých a finančních situacích nápomocný.

Dále jsem i otcem dvou krásných dcer, Elenky a Leonky, po kterých jsem pojmenoval i mé tzv. třetí dítě a tou je společnost elreality, s.r.o.

A proč vlastně reality? Je to jedna z mála profesí, kde můžete skloubit osobní a pracovní čas v jednom a ještě se u toho dobře bavit. :-) I další každá napsaná reference ze strany mého klienta je pro mě obrovský pohon k tomu, abych opět sedl do auta a jel změnit svět k lepšímu.

A proto se držím HESLA:
POKUD DRŽÍTE VE SVÝCH RUKÁCH NĚCO SKVĚLÉHO, CO ČLOVĚK POTŘEBUJE, JE HŘÍCH MU TO NEPŘEDAT!
Dále jsem autorem eBooku s názvem: Černé pozadí realitního businessu, který odkrývá pravdu o realitním světě a nejčastější problémy klient vs. Makléř.