Jiří Ticháček


Realitní makléř pan Michal Ježek, pracující pro společnosti elreality, s.r.o., působí profesionálně a pracuje velmi rychle. Byt, který jsem potřeboval prodat, byl prodaný dřív, než jsem se stihl vystěhovat.:-) Veškeré papíry, převody a právní zastoupení zařídil on a já mu jen předal číslo účtu, na který mi poslal peníze za realizovaný prodej. Skvělá práce, příjemné vystupování a profesionalita jsou přednosti pana Ježka. Jeho i zastupující realitní kancelář můžu všem vřele doporučit.

Lukáš Ticháček


Úsměv na rtech za každé situace, jinak řečeno, radost u p. Ježka nakupovat nemovitosti a to i opakovaně. :-)

Ing. Adolf Pytela


Michal Ježek? Profesionál na svém místě, který řeší obchody rychle, důkladně a se svěžím větrem v zádech. :-)

Milan Zapalač


S prodejem bytu prostřednictvím realitního makléře p. Ježka jsem nadmíru spokojen. Korektní jednání na profesionální úrovni, veškerá komunikace s dotčenými institucemi probíhala bez problémů. Vše zařídil, klient se v podstatě o nic nestará. V hodnocení 1-10 bych dal stoprocentně 1 a ještě přidal i velikou hvězdu. P. Ježka a jeho realitní kancelář elreality, s.r.o. mohu všem vřele doporučit.

Marcel zelina


Rychlost, přesnost a profesionalita. Za mě bombarďák ! :-)

Ondřej Havlíček


Prodej mého bytu přes pana Michala Ježka proběhl dle mých představ. Vše bylo nachystáno a uděláno dle domluvy. Mohu ho s klidným svědomím doporučit jako realitního makléře.

Břetislav Maděryč


Pan Michal Ježek mi pomohl při prodeji pozemku. Vše domluvil, vyhotovil smlouvu, advokátní úschovu, prostě vše potřebné. S každým dokumentem ihned přijel k podpisu. Došlo i k posunutí platby ze strany kupujícího, ihned vyhotovil dodatek ke smlouvě, přijel opět k podpisu. Velmi ochotný a flexibilní. Z mé strany naprostá spokojenost. Velmi doporučuji.

Manželé Zobaníkovi


Děkujeme za spolupráci s panem Ježkem. Pán Ježek nám pomáhal s prodejem bytu, vždy byl ochotný pomoct, o vše se postaral a dovedl poradit. Děkujeme a určitě doporučíme dále.  

Zdena Kovařčíková


Dobrá spolupráce, solidní jednání s panem Ježkem při koupi bytu. Vždy byl připraven, poradil. Doporučuji.

Kristina Španihelová


Potřebovala jsem prodat dům. Nevěděla jsem, jak se to dělá, tak jsem vše svěřila panu Ježkovi. Ten to pro mě udělal vše se vším všudy. Od A, až do Z. Jsem naprosto spokojená a mohu všem realitní kancelář elreality doporučit! :-)

Ludmila Sadílková


Musím se s Vámi podělit o zkušenost s panem Michalem Ježkem. V dnešní uspěchané době téměř nepotkáte člověka tak vstřícného a pozitivního, jako je pan Ježek, trpělivý profesionál se srdcem na pravém místě. Touto cestou mu chci poděkovat za velmi úspěšnou transakci a všem jeho RK vřele doporučuji. Vše na jedničku s hvězdičkou.

Jiří Sadílek                                                                                                                                                       


Rychlost, profesionalita a solidní jednání, to je Michal Ježek. Děkuji a těším se na příští spolupráci.    

Alča


"Díky skvělé a rychlé spolupráci, s panem Ježkem jsme prodali nemovitost bez problémů. Materiály perfektně nachystány, dodržuje termíny schůzek, vždy ochotně zodpoví všechny dotazy a průběžně informuje o fázi prodeje. Doporučuji spolupráci    

Manželé Brázdovi


Děkujeme za profesionální přístup pana Ježka při prodeji našeho bytu, byli jsme s jeho práci na 100% spokojeni. Byl při celém průběhu prodeje vždy ochotný, spolehlivý a příjemný. Příště opět rádi využijeme jeho služeb.  

Manželé Jurčíkovi


Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Ježkovi za pomoc při prodeji bytu a hledání pozemku pro náš vysněný dům. Za jeho vstřícné, pohodové a zároveň korektní jednání, pružnost a rychlost provedení transakcí. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů, včetně skvělého právního servisu. Pana Ježka můžeme jen doporučit těm, kteří hledají především lidský přístup, profesionalitu a spolehlivost.  

Jana Janoušková


S p. Michalem Ježkem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Opakovaně mi sehnal nájemce dle mých představ. Zajistil veškerou dokumentaci, domluvil schůzky a při jakémkoliv problému vše obratem vyřešil. Byl kdykoliv na telefonu a vše mi vždy ochotně vysvětlil. Zprostředkoval mi i koupi většího bytu. Zajistil i veškeré právní služby. Jako jeden z mála makléřů má lidský přístup. Všem ho mohu vřele jen doporučit.  

Ing. Dušan Haluzík


Kdo umí,  ten umí.  Všechno ostatní je jen obal, který mimo jiné i pan Michal Ježek umí neskutečně. Za moji maličkost palec nahoru.

Lucie Černá


Po dřívější zkušenosti s realitními kancelářemi jsem si chtěla byt prodat sama. Michal Ježek ale nabízí velmi neobvyklý koncept spolupráce a ten si mne tak získal, že jeho slávu šířím, kudy chodím. Jde o to, že kombinuje to nejlepší z obou přístupů: výhody realitního zastoupení a osobního jednání s kupujícím. Pan Ježek pro mne zajišťoval kompletní inzerce a právní servis, na mé straně byla prezentace bytu a realizace prohlídek. Preferuji, když se kupující může bavit přímo s majitelem, protože je tak vztah od počátku mnohem důvěrnější. Soukromá inzerce ale nemá zdaleka takový dosah jako inzerce profesionální a navíc má výrazné nevýhody - po prvních 20-ti odmítnutých makléřích začnete zvažovat pořízení sekretářky, po dalších 50-ti už směřujete k zápisu do kurzu asertivity či lépe juda. (Pokračování textu…)

Šárka Sýkorová


Pana Michala Ježka rozhodně doporučuji! Koupila jsem s jeho pomocí byt, vše perfektně připravené a nachystané. Byt mi následně i pronajal a můžu říct, že jsem velmi spokojená. Kdykoliv budu něco kupovat nebo prodávat určitě se na něho obrátím. Jeho velmi dobrou vlastností je, že je kontaktní, i když už má svoji provizi jistou, což nebývá často u jiných makléřů.  

Dominik Millian


Makléře pana Ježka mohu jednoznačně doporučit. Poté co mi předchozí realitní společnost poslala výpověď smlouvy s komentářem, že už nemají zájem nabízet můj pozemek, domluvil jsem se na spolupráci s realitní společností elreality, s.r.o. Následně pan Ježek navrhl optimální rozdělení pozemku a zpracoval profesionální prezentaci webových stránek, včetně kvalitních fotek a hlavně podrobných nákresů vedení inženýrských sítí. Při samotném prodeji byla zajištěna kompletní administrativa, přišel jsem až k podpisu kupní smlouvy. J Pokud shrnu svou zkušenost: žádné plané sliby, reálný pohled na trh s nemovitostmi, pracovitost, ochota, profesionalita.

Ing. Zdeněk Haderka


Pan Michal Ježek mně prodával zděděný rodinný dům a k celému prodeji přistupoval s velkou profesionalitou od samého počátku. Poskytl komplexní služby zahrnující kupní smlouvu a smlouvu o advokátní úschově. Jeho služby vřele doporučuji.